eMfortis

účetnictví|daně|mzdy|audit
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

      
Proč do toho jít s námi...
Dáme Vám hned 8 důvodů, proč eMfortis zvolit za dodavatele svých účetních služeb:
 
Čas na vlastní práci
Dejte prostor efektivnímu řízení procesů Vaší firmy a věnujte se v podnikání tomu, co vás baví a v čem jste nejlepší. Ostatní služby za Vás udělá profesionál ve svém oboru za zlomek času a nákladů. Vedení účetnictví není výjimkou.
Znalost problematiky
Máme dlouholeté zkušenosti z praxe a ovládáme důkladně účetní, daňové, obchodní a pracovněprávní předpisy. Nezatěžujte se zbytečně orientací v problematice, která Vám nepřináší peníze.
Snížení nákladů
Plaťte jen za opravdu odvedenou práci! Za nás nemusíte řešit zákonné odvody, čerpání dovolené či nemocenské. Ušetříte za kancelářské místo pro zaměstnance, za školení legislativních změn, nemusíte pořizovat účetní software a jeho každoroční aktualizace.
Odpovědnost a pojištění
Samozřejmostí je, že máme uzavřené pojištění odpovědnosti za způsobené škody. S námi se již nemusíte obávat penále za opominutí platby nebo špatně podaného daňového přiznání.
Flexibilita a spolupráce
Rozrostla se Vaše firma a vybíráte kolegu do účtárny? Nebo naopak Váš business dočasně stagnuje, ale náklady máte stále stejné?
Zvolte externí účetnictví a starosti nechte na nás!
Dynamicky se přizpůsobíme Vašim požadavkům a Vy zaplatíte jen za to, co opravdu využijete.
Účetnictví pod kontrolou
Umíme být „online“ a zpřístupnit Vám vzdáleně náhled do účetnictví z pohodlí Vaší kanceláře. Budete-li chtít, nemusíme vše dělat za Vás a některé agendy si můžete zpracovávat sami. Vše závisí pouze na Vašich potřebách a požadavcích.
Softwarové zázemí
S námi nemusíte řešit nákup, provoz a údržbu SW a HW, zabývat úpravami Vašeho účetního SW, zálohou a archivací dat ani se bát neočekávaných výpadků. Jsme kompletně připraveni převzít tuto starost na sebe.
Komplexní služby
Kromě klasických daňových a účetních služeb vyhotovíme i ekonomická doporučení pro Vaši společnost a analýzy na míru podle Vašeho zadání, např. nákladové analýzy, cenové kalkulace, analýzy ziskovosti a návratnosti investic, apod. Řadu dalších služeb pro Vás můžeme zajistit prostřednictvím našich obchodních partnerů.
Podívejte se, jaké služby vám nabízíme.
 
 
      
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky