eMfortis

účetnictví|daně|mzdy|audit
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

      
 
Vedení účetnictví
Zajistíme pro Vás komplexní služby s vedením účetnictví bez zbytečných starostí. Převezmeme odpovědnost za Vaše účetnictví a s tím i spojenou agendu. Máme dlouholeté zkušenosti z praxe a víme přesně, co je v účetnictví nezbytné, co se musí evidovat, co úřadům vykázat a na co v žádném případě nezapomenout.
 
 
Účetní poradenství
V rámci paušálu našich služeb Vám poskytneme rady a informace ve věcech finančního, mzdového a manažerského účetnictví. Budeme Vás také informovat o důležitých legislativních změnách v oblasti účetnictví.
 
 
Vedení mzdové agendy
Zajistíme pro Vás a Vaše zaměstnance zpracování mezd, mzdových listů a kompletních přehledů pro správu sociální zabezpečení a zdravotní pojišťovny. Výplatní pásky pak můžeme zasílat Vašim zaměstnancům rovnou do jejich emailových schránek. Stejně tak povinnosti zaměstnavatele vůči úřadům při přihlašování a odhlašování zaměstnanců za Vás rádi zařídíme v rámci našich služeb.
 
 
Zastupování na úřadech
Nenechte se na úřadech stále stresovat věčným čekáním, problematickým parkováním a dodržováním úředních hodin. Rádi Vás zastoupíme na finančních úřadech, u správy sociálního zabezpečení, u zdravotních pojišťoven a živnostenských úřadů.
 
 
Rekonstrukce účetnictví
Je-li Váš současný stav účetnictví již nadále neudržitelný, ať už je důvod jakýkoliv, rádi Vám ho pomůžeme napravit. Převezmeme Vaše účetnictví do naší správy a v případě potřeby ho umíme dát do pořádku i zpětně
 
 
Archivace dokladů
Ze zákona mají právní subjekty povinnost archovovat účetní doklady po několik let. S námi se nemusíte starat o archivaci dokumentů a skladování účetních dokladů. Zajistíme pro Vás jejich bezpečné uložení a v případ kontroly z finančního úřadu je budete mít vždy k dispozici.
 
 
Svoz dokladů
V rámci našich služeb můžeme zajistit i svoz dokladů z Vaší společnosti v předem dohodnutých termínech. Vaším úkolem bude jen předat doklady k zpracování a o zbytek se již postaráme my. Službu momentálně nabízíme pro Prahu a okolí.
 
 
Kontaktujte nás ještě dnes a objednejte si nezávaznou konzultaci a cenovou nabídku.
 
 
 
 
      
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky